Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

VT Logo full

Witamy w sklepie VTdystrybucja.pl !

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą artykułów sportowych i turystycznych. Pasja do sportu oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy dla czołowych producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego w Polsce sprawiają, że w naszej ofercie wyselekcjonowane zostały produkty najwyższej jakości, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Zapewniamy profesjonalne i fachowe doradzctwo.

Obecnie dzięki działalności za pośrednictwem internetu również i Ty masz możliwość skorzystania z najlepszej oferty na zakup wybranych przez Ciebie artykułów sportowych. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę. Zakupy u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo. Klient może być pewny, że zostanie fachowo i miło obsłużony.

Doświadczenie zdobyte w branży artykułów sportowych na przestrzeni wielu lat pozwala zaoferować Państwu towar w najwyższej jakości w najbardziej atrakcyjnych cenach.

 KUPUJĄC U NAS, MASZ PEWNOŚĆ WSPÓŁPRACY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE 
Z LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĄ O WIELOLETNIEJ TRADYCJI !

W erze dynamicznego rozwoju internetu postanowiliśmy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom na szybkie i bezpieczne zakupy internetowe. Naszym celem jest zapewnienie Państwu maksymalnej satysfakcji z zakupów, dlatego kładziemy duży nacisk na szybką i rzetelną obsługę Klienta.

 Dlaczego warto kupować u nas?:
_______________________

  • Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zamówień. 
    Szybka dostawa towaru do domu – firma kurierska DPD, Poczta Polska
  • Gwarantujemy stały kontakt - za pośrednictwem telefonu lub internetu.
  • Gwarantujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie i przy realizacji zamówień. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie i znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Staramy się aby wszyscy byli zadowoleni z naszej obsługi oraz towaru jaki posiadamy. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze i na to zwracamy największą uwagę.
  • Dokładne, obiektywne opisy wraz z oryginalnym zdjęciem, rzetelnie prezentujące i opisujące sprzedawany towar.
  • Zakupione u nas produkty są zawsze wysokiej jakości. Jest to zawsze towar oryginalny objęty gwarancją.
  • Zakupione u nas produkty pakowane są bardzo starannie i są profesjonalnie zabezpieczane.

 

Wieloletnia tradycja i doświadczenie zdobyte na rynku sprawia, że prezentowane produkty są
niezwykle konkurencyjne zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama artykułów turystycznych, urządzeń i akcesoriów fitness, takich jak ławki, obciążenia, hantle, rowery magnetyczne, orbitreki  oraz akcesoria do gier zespołowych .

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.