Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Skakanka Meteor 3m z drewnianymi rączkami Powiększ do pełnego rozmiaru

Skakanka Meteor 3m z drewnianymi rączkami

Skakanka Meteor 3 metry z drewnianymi rączkami

Więcej szczegółów

39100

Stan: Produkt dostępny

9,99 zł

5 Inne produkty w tej samej kategorii:

Skakanka Meteor 3 metry z drewnianymi rączkami

Model 39100

Skakanka jest świetnym narzędziem pomocnym w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Pomaga wypracować zgrabną sylwetkę. Efekty regularnych treningów najpierw odczujemy na naszych łydkach, które znacząco się wysmuklą, a potem na całym ciele. Skakanie na skakance wzmacnia mięśnie całego ciała i nie obciąża stawów tak jak bieganie, a dodatkowo pomaga pracować nad koordynacją ruchową. Skakanka bardzo dobrze sprawdza się przy treningach boksu, poprawia wytrzymałość i pomaga upłynnić ruchy.

Dla osób początkujących najlepiej jest zacząć treningi od 15minut dziennie sukcesywnie zwiększając ilość czasu przeznaczoną na ćwiczenia. Skakanie poprawia nie tylko kształt i wytrzymałość ciała, ale przede wszystkim nasz nastrój, gdyż ćwiczenia powodują wydzielanie się endorfin („hormonów szczęścia“) do krwi, co znacząco poprawia nasze samopoczucie.

Skakanka jest dobrym rozwiązaniem dla osób które nie mają w domu miejsca na obszerne urządzenia do ćwiczeń. Jest niewielka i wszędzie można ją ze sobą zabrać. Świetnie sprawdza się przy ćwiczeniach na świeżym powietrzu i jej zakup nie zrujnuje naszego portfela.

  • DŁUGOŚĆ: 3m, 
  • MATERIAŁ: sznurek bawełniany, drewniane rączki
  • PRZEZNACZENIE: do zabawy, do szkół, na treningi,
  • Istnieje możliwość regulowania długości sznurka.