Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Okulary Zeppelin Z-375 Powiększ do pełnego rozmiaru

Okulary Zeppelin Z-375

Okulary sportowe ZEPPELIN 
Model Z-375

Wysokiej jakości szyba polikarbonowa z filtrami UV 400 - UVA, UVB i UVC 
Ergonomiczny kształt zapewnia komfortowe noszenie 
Idealne dla osób uprawiających sport 
Szkła polikarbonowe (POLICARBON, UV 400) 

Więcej szczegółów

Z-375

Ostatnie egzemplarze!

49,99 zł

Obniżka!

-40,00 zł

89,99 zł

22 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

OKULARY SPORTOWE firmy ZEPPELIN

Model Z-375

Opis:

  • szyba: policarbon
  • kategoria: 3
  • ochrona UV: 400nm
  • kolor szyby: brązowy
  • elementy dodatkowe: powłoka "soft touch"

 

Okulary o kształtach przylegających do głowy, oraz posiadających szerokie zauszniki dają duże pole widzenia, chroniąc jednocześnie przed oślepieniem słońcem z boku. 

Lekka oprawa stabilnie utrzymuje się blisko twarzy.

W okularach Zeppelin użyto wysokiej jakości tego materiału, 
co gwarantuje bardzo dobrą przejrzystość i kontrast. 

Okulary Zeppelin zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu śluzówki oka, a także chronią przed owadami i zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. 

Etui gratis!


Okulary ZEPPELIN są przeznaczone dla uprawiających sport profesjonalny i amatorski. Uniwersalna konstrukcja i wysoka jakość zastosowanych materiałów, pozwala na pełny komfort użytkowania. Bardzo dobre parametry optyczne, dają obraz wyostrzony i bez zniekształceń. Wszystkie soczewki okularów przeciwsłonecznych kolekcjiZEPPELIN, bez względu na ich barwę, w 100% chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV w zakresie do 400 nm.

Policarbon jest materiałem o zwiększonej odporności na czynniki mechaniczne, takie jak zarysowanie lub pęknięcie. Jest to ważne przy uprawianiu sportów, w których istnieje niebezpieczeństwo odprysków kamieni lub upadków. 

Przechowywanie i konserwacja. Okulary powinny być przechowywane w etui. Zabrudzone okulary należy przemywać ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Osuszać przez delikatne wycieranie, specjalnie przeznaczonym do tego celu materiałem, dołączonym do okularów. 

Wszystkie materiały zastosowane do produkcji okularów Zeppelin są antyalergiczne i spełniają europejską dyrektywę jakości 89/686/CEE.

Wszystkie płytki okularów przeciwsłonecznych kolekcji Zeppelin w 100% chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV w zakresie do 400nm. 
Ich wysoka jakość daje obraz ostry i bez zniekształceń. Płytki w kolorach szarym, brązowym lub pomarańczowym mają różne zastosowanie w zależności od warunków atmosferycznych:

BRĄZOWE - stosuje się przy dużym nasłonecznieniu, dają efekt kontrastu, przez co mniej męczą oczy. 
Zalecane dyscypliny sportowe: trekking, wyprawy w góry, wspinaczka, bieganie, narty, rower, piłka, tenis, wędkarstwo, żagle. 

ŻÓŁTE LUB POMARAŃCZOWE - stosuje się w trudnych warunkach atmosferycznych, szkła tego koloru rozjaśniają obraz. Nadają się do jazdy w nocy, okulary o takim zabarwieniu idealnie nadają się podczas pochmurnej i deszczowej pogody. 

SZARE - stosuje się przy dużym nasłonecznieniu, dają naturalne odwzorowanie kolorów oraz naturalny kontrast.
Zalecane dyscypliny sportowe: bieganie, wędrówki, żagle, golf, tenis.

Okulary doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, rekreacji oraz podczas uprawiania sportu.