Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

D&D okulary LIXING wymienne szkła Optic Red Powiększ do pełnego rozmiaru

D&D okulary LIXING wymienne szkła Optic Red


5 wymiennych szkieł
Gumowe noski

Wkładka z pianki
Szkła: kat. 5, kat. 4, kat. 3, kat. 2, kat. 1
Soczewki rozjaśniające
Materiał oprawki: Grilamid
Filtry: UV 400, 
Materiał oprawki: poliwęglan, 
Powłoka: Anti-fog,
Wkładka: Optic
W komplecie:  pokrowiec, ircha, woreczek, zauszniki,
5 x wymienne szkła, wkładka optic, okulary, sznurek,  

Więcej szczegółów

D&D Lixing Red

Stan: Produkt dostępny

149,00 zł


22 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

D&D okulary LIXING BLACK SPORT 5 szkieł OPTIC

Okulary przeciwsłoneczne D&D LIXING RED Sport przeznaczone są dla osób uprawiających sporty, turystykę oraz do codziennego użytku. Model ten jest wyjątkowo lekki i wytrzymały. Posiadają 5 szkieł zapasowych oraz wkładke z gąbki.

Gumowe noski sprawiają, że okulary idealnie przylegają do twarzy, nie zsuwają się ani nie uciskają, zapewniając pełny komfort użytkowania. Wykonane są z miękkiego, hipoalergicznego tworzywa.

Wkładka z gąbki to warstwa pianki poliuretanowej o średniej gęstości pokryta jest miękkim, przyjemnym w dotyku i hipoalergicznym materiałem polarfleece z mozliwością odpięcia

Kategoria szkieł i przepuszczalność światła:
Model LIXING posiada szkła przyciemniające rezo Kat. 4 bardzo intensywne światło słoneczne, przyciemniające Kat. 3 intensywne światło słoneczne, lekko dymione kat. 2 - średnio intensywne swiatło słoneczne, bezbarwne kat. 1 - mało intensywne swiatło słoneczne-, rozjaśniające Kat. 0- słabe światło słoneczne lub brak

Soczewki rozjaśniające:

Zastosowanie bursztynowych soczewek poprawia ostrość widzenia, zwiększają kontrast i postrzeganie głębi. Doskonałe do noszenia w złych warunkach pogodowych. Polecane są kierowcom, rowerzystom oraz osobom uprawiającym sporty

Materiał oprawki - Grilamid :
Wysokiej jakości odmiana nylonu, bardzo elastyczna (odporna na wyginanie i rozciąganie) oraz wytrzymała na uderzenia. Materiał posiada właściwości antyalergiczne, jest przyjemny w dotyku. Okulary wykonane z grilamidu są lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Materiał oprawki- Poliwęglan (Polikarbon)

Oprawki okularów wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu (Polikarbon), jest to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, jest termoplastyczny, lekki, oraz odporny na zarysowania i pęknięcia. 

Soczewki poliwęglanowe (Polikarbonowe)
Soczewki poliwęglanowe gwarantują ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, komfort widzenia,. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, lekkość,odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki. 

Powłoka anti-fog
Specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych. 

Uwaga: Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką anti-fog należy czyścić bardzo delikatnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania.

Wkładka OPTIC
Okulary  LIXING posiadają w kpl. wkładkę OPTIC z PVC z mozliwością dorobienia i wstawienia szkieł korekcyjnych - odpowiednich dla właściciela.

Właściwości: 
5 wymiennych szkieł
Gumowe noski
Wkładka z pianki
Szkła: kat. 5, kat. 4, kat. 3, kat. 2, kat. 1
Soczewki rozjaśniające
Materiał oprawki: Grilamid
Filtry: UV 400, 
Materiał oprawki: poliwęglan, 
Powłoka: Anti-fog, 
Wkładka: Optic
W komplecie:  pokrowiec, ircha, woreczek, zauszniki,
5 x wymienne szkła, wkładka optic, okulary, sznurek,  

Certyfikat: CE

Gwarancja: 24 miesiące

  • Gwarancja producenta 2 lata