Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Łyżworolki Tempish I-MAX II 84 Powiększ do pełnego rozmiaru

Łyżworolki Tempish I-MAX II 84

tempish

Rozmiary: 39-46
Kółka: Tempish IMPULSE 84mm/85A
Łożyska: ABEC-9 Chrome Top-speed, Hi-precision 
Płoza: aluminiowa
Przeznaczenie: Rolki przeznaczone do jazdy rekreacyjnej i fitnessowej

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

479,00 zł


17 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

temp
 

Rolki fitnessowe I-MAX II  to wysokiej klasy model rolek dla mężczyzn do jazdy rekreacyjnej i fitnessowej (kondycyjnej). Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Polecane są dla średnio zaawansowanych i doświadczonych użytkowników.

DANE TECHNICZNE:

Rolki przeznaczone do jazdy rekreacyjnej i fitnessowej.

Skorupa: Dwuczęściowa, miękka, spinana jedną dwustronną klamrą, ruchoma tylna część wykonana z PU a dolna część nośna z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym
But wewnętrzny: Wykonany z trwałego nylonu i nylexu, wzmocniony listwą PVC, anatomicznie ukształtowany, wyściełany materiałem z pamięcią, z dodatkową, grubszą wyściółkąw okolicy ścięgna Achillesa i anatomiczną wkładką, wentylowany przez siateczki po bokach stopy.
Zapięcie: Klamra dwustronna skorupowa,+ druga klamra. Obie z mechanizmem zabezpieczającym przed samoczynnym poluzowaniem+sznurowanie
Płoza: Dwuczęściowa rama, wykonana ze specjalnego stopu aluminium, mocowana do szkieletu poprzecznymi śrubami przy pomocy systemu Ideal Position Control z wykończeniem powierzchni typu Hi-Polish Dull Black
Kółka: Tempish IMPULSE 84mm/85A
Łożyska: ABEC-9 Chrome Top-speed, Hi-precision 


Hamulec: Wymienny, zamontowany na prawej rolce.
 

Długość wkładki wewnętrznej w cm:

Rozmiar  39  40  41  42  43  44  45  46 
cm 25  25,5  26  27 27,5  28  29  29,5 

 

Proszę pamiętać, aby do długości stopy dołożyć odrobinę zapasu (5-10 mm). Klasyfikacja wytrzymałości i obciążenia sprzętu sportowego:

1. Użytkowanie typowo rekreacyjne
Oznaczony w ten sposób produkt jest przeznaczony do używania do celów rekreacyjnych.Przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników i dzieci, które dzięki niemu mają możliwość zapoznania się z podstawami danego sportu i w razie chęci kontynuowania tej aktywności przejść na produkty wyższej jakości i bardziej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie wytrzymują tylko niskie i krótkotrwałe obciążenia. Produkt nie jest przeznaczony do użytkownaia typowo sportowego.

2. Sport rekreacyjny
Produkt przeznaczony do uprawnia sportu rekreacyjnego dla użytkowników, którzy opanowali już podstawy danego sportu. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na reguralne użytkowanie przy zachowaniu niskiego obciążenia. Nie pozwalają jednak na używanie do celów typowo sportowych (zawody itp.)

3. Sport amatorski
Produkty tej kategorii są najpopularniejsze wśród bardziej aktywnych użytkowników sportowo-rekreacyjnych. Oznaczone w ten sposób produkty nadają się do regularnego uprawiania amatorskiego sportu, znoszą średnie obciążenia i zazwyczaj są wyposażone w podstawowe rozwiązania poprawijące bezpieczeństwo i wygodę. Konstrukcja i użyte materiały pozwalają na częste użytkowanie przy średnim obciążeniu. Początkującym sportowcom zapewniają już uczucie komfortu podczas użytkowania. Użytkownikom średniozaawansowanym dają możliwość uprawiania sportuna poziomie odpowiadającym ich możliwościom fizycznym i technicznym.

4. Sport wyczynowy
Produkty tak oznaczone przeznaczone sa do uprawiania sportu wyczynowego i obciążeń typowo sportowych. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na regularne użytkowanie nawet przy dużym obciążeniu. W produktach tej klasy można spotkać różne rodzaje rozwiązań i materiałów ułatwiających osiąganie dobrych wyników, poprawiających bezpeczeństwo i komfort użytkownika. Ta klasa produktów przeznaczona jest dla zaawansowanych i wyczynowych sportowców, kórzy będą ich używać w trudniejszych warunkach i często narażać na duże obciążenia. 

5. Wymagający sport wyczynowy i profesjonalny
Produkty tej klasy nadają się do sportu wyczynowego i profesjonalnego, wyposażone są w najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, komfortu, poprawy wyniku i efektywnego wykorzystania wysiłku wkładanego przez sportowca. Jest zbudowany z nowoczesnych materiałów, które bardzo często mają duży wpływ na funkcjonowanie i aktywnie poprawiają właściwości całego produktu. Oznaczone w ten sposób produkty znoszą nawet ekstremalne obciążenia i dają użytkownikowi możliwość osiągania najeyższej klasy wyników sportowych, jednocześnie zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.

Opis i objaśnienie konstrukcyjnych, materiałowych i technologicznych cech rolek:

8484 WHEEL - kółka 84mm.
 impulseIMPULSE SERIES WHEEL - kółka z dobrą wytrzymałością i niskim współczynnikiem oporu
 topTOP-SPEED - superdokładne łożyska chromowe, specjalnie zaciskane, o dużej żywotności i bardzo małym oporze toczenia.
 abecABEC9 - łożyska ABEC-9 Chrome Top-speed
 powerPOWER STRAP - dodatkowy pasek stabilizujący stopę i zabezpieczający sznurowanie na podbiciu.
 ippcIDEAL POSITION CONTROL CHASSIS - system zapewniający idealną pozycję płoży wzgledem szkieletu dzieki zastosowaniu kilku punktów mocujących
 icIDENTIFICATION CONTROL - unikatowy system kontroli w procesie produkcji, dystrybucji i sprzedaży, umożliwiający identyfikację produktu od początku produkcji aż do końca jego żywotności.
 soleANATOMIC INSOLE - komfortowa, anatomicznie uformowana wkładka wewnętrzna.
 al AL CHASSIS - podwozie wykonane ze stopu aluminium.
 lockBRAKE LACE EYE - sznurowane z zabezpieczeniem przed samoczynnym luzowaniem w ostatnim oczku
 strap

 
MICRO-BUCKLE SYSTEM - wygodny system upinania i zwalniania klamr z możliwością dokładnej regulacji.