Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Łyżworolki biegowe Tempish SCREAM 110 Powiększ do pełnego rozmiaru

Łyżworolki biegowe Tempish SCREAM 110

tempish

Rozmiary: 38 – 47
Kółka: RACE 110 x24, 85A
Łożyska: HI-SPEED TRT 11
Płoza: aluminiowa
Przeznaczenie: sport wyczynowy i profesjonalny, jazda sportowa, szybka i fitness 

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

1 446,00 zł


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

 racer

Rozmiary: 38 – 47

Kółka: RACE 110 x24, 85A

Łożyska: HI-SPEED TRT 11

Płoza: SHELL –lekka monokonstrukcja typu 3D z obniżonym mocowaniem buta, wykonana ze stopu AL 7000, przymocowana do buta śrubami centralnymi z regulacjąpozycji, wykończona metodą HI-POLISH ALUX fine sand black, bez hamulca

Szkielet: ekstremalnie lekki, wykonany z siedmiu warstw włókna węglowego, o nowym anatomicznym kształcie v rejonie kostki i podbicia, z wykończeniem komfort fix w okolicy pięty i ścięgna Achillesa, mocowany dwoma paskami w tym jednym z mikroklamrą

But: 

Materiał zewnętrzny: syntetyczna skóra z mikrowłóknem, wzmocniona przeszyciami

Materiał wewnętrzny: mikrowłókno

Przeznaczenie: sport wyczynowy i profesjonalny, jazda sportowa, szybka i fitness, wysokie obciążenie, dla doświadczonych użytkowników i sportowców.

Klasyfikacja wytrzymałości i obciążenia sprzętu sportowego:

1. Użytkowanie typowo rekreacyjne
Oznaczony w ten sposób produkt jest przeznaczony do używania do celów rekreacyjnych.Przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników i dzieci, które dzięki niemu mają możliwość zapoznania się z podstawami danego sportu i w razie chęci kontynuowania tej aktywności przejść na produkty wyższej jakości i bardziej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie wytrzymują tylko niskie i krótkotrwałe obciążenia. Produkt nie jest przeznaczony do użytkownaia typowo sportowego.

2. Sport rekreacyjny
Produkt przeznaczony do uprawnia sportu rekreacyjnego dla użytkowników, którzy opanowali już podstawy danego sportu. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na reguralne użytkowanie przy zachowaniu niskiego obciążenia. Nie pozwalają jednak na używanie do celów typowo sportowych (zawody itp.)

3. Sport amatorski
Produkty tej kategorii są najpopularniejsze wśród bardziej aktywnych użytkowników sportowo-rekreacyjnych. Oznaczone w ten sposób produkty nadają się do regularnego uprawiania amatorskiego sportu, znoszą średnie obciążenia i zazwyczaj są wyposażone w podstawowe rozwiązania poprawijące bezpieczeństwo i wygodę. Konstrukcja i użyte materiały pozwalają na częste użytkowanie przy średnim obciążeniu. Początkującym sportowcom zapewniają już uczucie komfortu podczas użytkowania. Użytkownikom średniozaawansowanym dają możliwość uprawiania sportuna poziomie odpowiadającym ich możliwościom fizycznym i technicznym.

4. Sport wyczynowy
Produkty tak oznaczone przeznaczone sa do uprawiania sportu wyczynowego i obciążeń typowo sportowych. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na regularne użytkowanie nawet przy dużym obciążeniu. W produktach tej klasy można spotkać różne rodzaje rozwiązań i materiałów ułatwiających osiąganie dobrych wyników, poprawiających bezpeczeństwo i komfort użytkownika. Ta klasa produktów przeznaczona jest dla zaawansowanych i wyczynowych sportowców, kórzy będą ich używać w trudniejszych warunkach i często narażać na duże obciążenia. 

5. Wymagający sport wyczynowy i profesjonalny
Produkty tej klasy nadają się do sportu wyczynowego i profesjonalnego, wyposażone są w najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, komfortu, poprawy wyniku i efektywnego wykorzystania wysiłku wkładanego przez sportowca. Jest zbudowany z nowoczesnych materiałów, które bardzo często mają duży wpływ na funkcjonowanie i aktywnie poprawiają właściwości całego produktu. Oznaczone w ten sposób produkty znoszą nawet ekstremalne obciążenia i dają użytkownikowi możliwość osiągania najeyższej klasy wyników sportowych, jednocześnie zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.

Opis i objaśnienie konstrukcyjnych, materiałowych i technologicznych cech rolek:

55ACTIVITY - piąty, maksymalny stopień nośności rolek
 radialRADICAL SERIES WHEEL - kółka z wysoką przyczepnością i tłumieniem wstrząsów, dobrą wytrzymałością i niskim współczynnikiem oporu.
 topTOP-SPEED - superdokładne łożyska chromowe, specjalnie zaciskane, o dużej żywotności i bardzo małym oporze toczenia.
 stopaANATOMIC INSOLE - komfortowa, anatomicznie uformowana wkładka wewnętrzna.
 power POWER STRAP - dodatkowy pasek stabilizujący stopę i zabezpieczający sznurowanie na podbiciu.
 micro MICRO-BUCKLE SYSTEM - wygodny system upinania i zwalniania klamr z możliwością dokładnej regulacji.
 ic IDENTIFICATION CONTROL - unikatowy system kontroli w procesie produkcji, dystrybucji i sprzedaży, umożliwiający identyfikację produktu od początku produkcji aż do końca jego żywotności.
 strzalki ADJUSTABLE POSITION CHASSIS - regulowana pozycja podwozia względem szkieletu.
 al AL CHASSIS - podwozie wykonane ze stopu aluminium.
 3d 3D CONSTRUCTION - płoza wykonana w konstrukcji 3D.