Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Łyżworolki Tempish BABY SKATE Powiększ do pełnego rozmiaru

Łyżworolki Tempish BABY SKATE

tempish

Łyżworolki regulowane dziecięce
Rozmiary:
 XS (26-29), S (30-33), M (34-37)

Kółka: TEMPISH –CATCH 64 x 24 mm, 82A
Łożyska: 608Z
Płoza: kompozyt
Przeznaczenie: Jazda rekreacyjna i fitnessowa (kondycyjna), niskie i średnie obciążenie, dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

239,00 zł


14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

temp
 

Łyżworolki regulowane dziecięce

Rozmiary: 
- XS (26-29)
- S (30-33)
- M (34-37)

Kółka: TEMPISH –CATCH 64 x 24 mm, 82A
Łożyska: 608Z

Płoza: Wykonana ze specjalnego tworzywa Hi-Impact PP, mocowana do szkieletu przy pomocy systemu Ideal Position Control
Szkielet: Trzyczęściowy, miękki, wykonany z mieszanki tworzyw PP + PVC + nylon, spinany jedną dwustronną klamrą Auto Lock

But: Średniej wysokości, wykonany z trwałego nylonu i nylexu, wzmocniony listwąPVC, regulowany

Przeznaczenie:
 Jazda rekreacyjna i fitnessowa (kondycyjna), niskie i średnie obciążenie, dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników

Zestaw składa się z:
- Rolki – 1 para
- Ochraniacze łokci – 2 sztuki
- Ochraniacze kolan – 2 sztuki
- Ochraniacze nadgarstków – 2 sztuki
- Kask dziecięcy – 1 sztuka

Długość wkładki wewnętrznej w cm:

Rozmiar         XS       S      M
cm  17-20,5    19,5-21    22-25   

 


Proszę pamiętać, aby do długości stopy dołożyć odrobinę zapasu (5-10 mm).


Klasyfikacja wytrzymałości i obciążenia sprzętu sportowego:

1. Użytkowanie typowo rekreacyjne
Oznaczony w ten sposób produkt jest przeznaczony do używania do celów rekreacyjnych.Przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników i dzieci, które dzięki niemu mają możliwość zapoznania się z podstawami danego sportu i w razie chęci kontynuowania tej aktywności przejść na produkty wyższej jakości i bardziej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie wytrzymują tylko niskie i krótkotrwałe obciążenia. Produkt nie jest przeznaczony do użytkownaia typowo sportowego.

2. Sport rekreacyjny
Produkt przeznaczony do uprawnia sportu rekreacyjnego dla użytkowników, którzy opanowali już podstawy danego sportu. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na reguralne użytkowanie przy zachowaniu niskiego obciążenia. Nie pozwalają jednak na używanie do celów typowo sportowych (zawody itp.)

3. Sport amatorski
Produkty tej kategorii są najpopularniejsze wśród bardziej aktywnych użytkowników sportowo-rekreacyjnych. Oznaczone w ten sposób produkty nadają się do regularnego uprawiania amatorskiego sportu, znoszą średnie obciążenia i zazwyczaj są wyposażone w podstawowe rozwiązania poprawijące bezpieczeństwo i wygodę. Konstrukcja i użyte materiały pozwalają na częste użytkowanie przy średnim obciążeniu. Początkującym sportowcom zapewniają już uczucie komfortu podczas użytkowania. Użytkownikom średniozaawansowanym dają możliwość uprawiania sportuna poziomie odpowiadającym ich możliwościom fizycznym i technicznym.

4. Sport wyczynowy
Produkty tak oznaczone przeznaczone sa do uprawiania sportu wyczynowego i obciążeń typowo sportowych. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na regularne użytkowanie nawet przy dużym obciążeniu. W produktach tej klasy można spotkać różne rodzaje rozwiązań i materiałów ułatwiających osiąganie dobrych wyników, poprawiających bezpeczeństwo i komfort użytkownika. Ta klasa produktów przeznaczona jest dla zaawansowanych i wyczynowych sportowców, kórzy będą ich używać w trudniejszych warunkach i często narażać na duże obciążenia. 

5. Wymagający sport wyczynowy i profesjonalny
Produkty tej klasy nadają się do sportu wyczynowego i profesjonalnego, wyposażone są w najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, komfortu, poprawy wyniku i efektywnego wykorzystania wysiłku wkładanego przez sportowca. Jest zbudowany z nowoczesnych materiałów, które bardzo często mają duży wpływ na funkcjonowanie i aktywnie poprawiają właściwości całego produktu. Oznaczone w ten sposób produkty znoszą nawet ekstremalne obciążenia i dają użytkownikowi możliwość osiągania najeyższej klasy wyników sportowych, jednocześnie zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.

Opis i objaśnienie konstrukcyjnych, materiałowych i technologicznych cech rolek:

wyg Wygodny i prosty system regulacji rozmiaru rolki
 powerPOWER STRAP - dodatkowy pasek stabilizujący stopę i zabezpieczający sznurowanie na podbiciu.
 ippcIDEAL POSITION CONTROL CHASSIS - system zapewniający idealną pozycję płoży wzgledem szkieletu dzieki zastosowaniu kilku punktów mocujących
 icIDENTIFICATION CONTROL - unikatowy system kontroli w procesie produkcji, dystrybucji i sprzedaży, umożliwiający identyfikację produktu od początku produkcji aż do końca jego żywotności.
regSystem regulacji rozmiaru rolki