Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Łyżworolki freestyle Tempish COCTAIL Powiększ do pełnego rozmiaru

Łyżworolki freestyle Tempish COCTAIL

tempish

Łyżworolki regulowane
Rozmiary:
 M (34-37), L (38-41)

Kółka: TEMPISH –RADICAL 2x70mm (zewnętrzne) + 2x72mm (wewnętrzne)
Łożyska: ABEC 7 chrome, hi-precision
Płoza: kompozyt
Przeznaczenie: Jazda freestylowa dla początkujących i zaawansowanych. Średnie i duże obciążenia

Więcej szczegółów

Stan: Dostępny

349,00 zł


14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

temp
 

Łyżworolki regulowane

Kółka:
 TEMPISH –RADICAL 2x70mm (zewnętrzne) + 2x72mm (wewnętrzne)
Łożyska: ABEC 7 Chrome, Hi-precision 


Płoza: Jednoczęściowa, lekka, solidna konstrukcja 3D, mocowana do szkieletu centralną śrubą oraz śrubami umożliwiającymi ustawienie płozy wg własnych potrzeb. rozstaw otworów montażowych 140-150 mm, długość- 215 mm
Szkielet: trzyczęściowy wykonany z mieszanki tworzyw Hi-Impact PP/Nylon, zapinany na samozaciskową klamrę oraz pasek z mikroregulacją, zewnętrzna część zabezpieczona przed ścieraniem

Liner: Wykonany ze wzmianianego NYLON/NYLEX oraz PVC anatomicznie ukształtowany wyłożony komfortową wyściółką, środkowa część posiada elastyczne ustawienie wielkość. Pod piętą zastosowano specjalną wkładkę absorbującą wstrząsy

Przeznaczenie: Jazda freestylowa dla początkujących i zaawansowanych. Średnie i duże obciążenia

Klasyfikacja wytrzymałości i obciążenia sprzętu sportowego:

1. Użytkowanie typowo rekreacyjne
Oznaczony w ten sposób produkt jest przeznaczony do używania do celów rekreacyjnych.Przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników i dzieci, które dzięki niemu mają możliwość zapoznania się z podstawami danego sportu i w razie chęci kontynuowania tej aktywności przejść na produkty wyższej jakości i bardziej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie wytrzymują tylko niskie i krótkotrwałe obciążenia. Produkt nie jest przeznaczony do użytkownaia typowo sportowego.

2. Sport rekreacyjny
Produkt przeznaczony do uprawnia sportu rekreacyjnego dla użytkowników, którzy opanowali już podstawy danego sportu. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na reguralne użytkowanie przy zachowaniu niskiego obciążenia. Nie pozwalają jednak na używanie do celów typowo sportowych (zawody itp.)

3. Sport amatorski
Produkty tej kategorii są najpopularniejsze wśród bardziej aktywnych użytkowników sportowo-rekreacyjnych. Oznaczone w ten sposób produkty nadają się do regularnego uprawiania amatorskiego sportu, znoszą średnie obciążenia i zazwyczaj są wyposażone w podstawowe rozwiązania poprawijące bezpieczeństwo i wygodę. Konstrukcja i użyte materiały pozwalają na częste użytkowanie przy średnim obciążeniu. Początkującym sportowcom zapewniają już uczucie komfortu podczas użytkowania. Użytkownikom średniozaawansowanym dają możliwość uprawiania sportuna poziomie odpowiadającym ich możliwościom fizycznym i technicznym.

4. Sport wyczynowy
Produkty tak oznaczone przeznaczone sa do uprawiania sportu wyczynowego i obciążeń typowo sportowych. Konstrukcja i materiały użyte w produkcie pozwalają na regularne użytkowanie nawet przy dużym obciążeniu. W produktach tej klasy można spotkać różne rodzaje rozwiązań i materiałów ułatwiających osiąganie dobrych wyników, poprawiających bezpeczeństwo i komfort użytkownika. Ta klasa produktów przeznaczona jest dla zaawansowanych i wyczynowych sportowców, kórzy będą ich używać w trudniejszych warunkach i często narażać na duże obciążenia. 

5. Wymagający sport wyczynowy i profesjonalny
Produkty tej klasy nadają się do sportu wyczynowego i profesjonalnego, wyposażone są w najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, komfortu, poprawy wyniku i efektywnego wykorzystania wysiłku wkładanego przez sportowca. Jest zbudowany z nowoczesnych materiałów, które bardzo często mają duży wpływ na funkcjonowanie i aktywnie poprawiają właściwości całego produktu. Oznaczone w ten sposób produkty znoszą nawet ekstremalne obciążenia i dają użytkownikowi możliwość osiągania najeyższej klasy wyników sportowych, jednocześnie zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo.

Opis i objaśnienie konstrukcyjnych, materiałowych i technologicznych cech rolek:

55ACTIVITY - piąty, maksymalny stopień nośności rolek. 
 abecABEC7 - łożyska ABEC-7 Chrome 
 powerPOWER STRAP - dodatkowy pasek stabilizujący stopę i zabezpieczający sznurowanie na podbiciu.
 ippcIDEAL POSITION CONTROL CHASSIS - system zapewniający idealną pozycję płoży wzgledem szkieletu dzieki zastosowaniu kilku punktów mocujących
 icIDENTIFICATION CONTROL - unikatowy system kontroli w procesie produkcji, dystrybucji i sprzedaży, umożliwiający identyfikację produktu od początku produkcji aż do końca jego żywotności.
 al AL CHASSIS - podwozie wykonane ze stopu aluminium.
3d3D CONSTRUCTION - płoza wykonana w konstrukcji 3D.
buclkeMICRO-BUCKLE SYSTEM - wygodny system upinania i zwalniania klamr z możliwością dokładnej regulacji.
soleANATOMIC INSOLE - komfortowa, anatomicznie uformowana wkładka wewnętrzna.
wheelRADICAL SERIES WHEEL - kółka z wysoką przyczepnością i tłumieniem wstrząsów, dobrą wytrzymałością i niskim współczynnikiem oporu.