Kategorie

Producenci

everest-sport.pl

eBiuletyn-Newsletter

Bieżnia BH Fitness i.RC04 Dual WG6172 Powiększ do pełnego rozmiaru

Bieżnia BH Fitness i.RC04 Dual WG6172

bh

Maksymalna waga użytkownika: 140kg
Moc: 3,75 KM
Prędkość: 1-20 km/h
Kąt nachylenia: 0-12%
Funkcje dodatkowe: Nawiew
Wymiary pasa bieżni: 140x51cm Pas ortopedyczny
Amotyzacja: Smart Konik+ Flex System
DUAL KIT W ZESTAWIE 

Więcej szczegółów

WG6172

Stan: Dostępny

6 690,00 zł


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

bh baner

Bieżnia BH FITNESS
Model:  i.RC09 DUAL
Numer katalogowy: WG6180

DUAL KIT o wartości 299zł w zestawie!!!

dual

Czy dasz radę pobiec z prędkością 20km/h? Nawet przy maksymalnej prędkości silnik o mocy 3,75KM nie zawiedzie Cię i pozwoli Ci na długi i wyczerpujący trening. Model dostępny jest w wersji i.Concept. Dzięki dostępnym aplikacjom możesz cieszyć się różnorodnością codziennego treningu. System amortyzacji SmartKonik w połączeniu z Flex System zapewnia maksymalną ochronę stawów podczas biegania. Duży czytelny wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem ułatwi kontrolę nad treningiem. 

Przeznaczenie: do użytku intensywnego

Maksymalna waga użytkownika: 140kg
Moc: 3,75 KM DC
Prędkość: 1-20 km/h
Kąt nachylenia: 0-12%
Wymiary pasa bieżni: 140x51cm Pas ortopedyczny
Amotyzacja: Smart Konik+ Flex System
Wyświetlacz:
- 8,1” LCD z niebieskim podświetleniem
- 12 Programów treningowych, Program Użytkownika, Program HRC, Body Fat
Puls:
- Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach
- Telemetryczny system pomiaru pulsu (radiowo): opaska w zestawie
- Telemetryczny system pomiaru pilsu (bluetooth): opaska dodatkowo*
Dodatkowe informacje:
- Dual Kit w zestawie. Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
- Soft Drop System (system wolnego opuszczania bieżni podczas rozkładania)

- Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia na uchwytach
- Nawiew 
- 2x Uchwyt na bidon
- Tryb ECO (Zmniejsza pobór energii o 25%)
- Możliwość złożenia
- Kółka transportowe
- Głośniki i możliwość podłączenia MP3
Wymiary: 184x94x151cm
Wymiary po złożeniu: 130x94x160cm
Waga: 110 kg

Opis technologii:


sdsSDS - Soft Drop System.
To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżnI. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się.
 .
 electricElektroniczna regulacja nachylenia na panelu sterowania. Nie trzeba schodzić z bieżni, aby zmienić nachylenie
 progSymbol ten oznacza, że sprzęt posiada zaplecze programowe. Predefiniowane profile z różnymi poziomami intensywności.
 hPomiar pulsu na uchwytach.
 lapkaKontrola prędkości i nachylenia: przyciski na poręczy dla większej wygody ćwiczenia.
 v

PIONOWY SYSTEM SKŁADANIA (VERTICAL FOLDING SYSTEM) Bardzo przydatne, aby zminimalizować przestrzeń w domu. Umożliwia łatwe przemieszczanie.

green Bieżnie z "Green Power Tech" posiadają technologię znaną już w silnikach, która pozwala na bardziej efektywny trening, niższe zużycie prądu przy takiej samej wydajności.
 ecoFunkcja Eco-Mode aktywuje zmianę oprogramowania sterującego bieżni. W wyniku tych zmian rzeczywisty pobór mocy spada średnio o 25%. Pomiar dokonywany przy stałej prędkości bieżni i kącie pochylenia zero stopni.
bfKONTROLA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (BODY FAT CONTROL SYSTEM)
Program ten pozwala oszacować procent tkanki tłuszczowej łatwo i wygodnie
uprogSymbol ten oznacza, że użytkownicy mogą zaprogramować swój własny profil szkoleniowy, oprócz wcześniej zdefiniowanych, które zostały określone w programie.
ventWYDAJNY WENTYLATOR (INTEGRATED POWERFUL FAN)
Zapewnia uczucie chłodzenia podczas ćwiczeń.
pulseTelemetryczny pomiar pulsu
Odczyt z połączenia pomiędzy receptorem i panelem sterowania. Jeśli w opisie produktu nie występuje słowo "opcja", oznacza to, że wyposażenie urządzenia obejmuje również przetwornik lub bezprzewodowy pas zakładany na klatkę piersiową.
deckSzeroka powierzchnia biegania: komfort i bezpieczeństwo. Ta ikona identyfikuje bieżnie z systemem powierzchni pasa do biegania równej lub większej niż 51cm / 20 ".
bodyOznacza bieżnie z bardzo szeroką strukturą.


Pełny opis zastosowanych technologii znajdziesz w zakładce POBIERZ

SERIA RC – Runner’s Collectiong

rc1

PODWÓJNY SYSTEM AMORTYZACJI  

Bieżnie z serii RC zostały wyposażone w podwójny system amortyzacji powierzchni biegowej, by maksymalnie zredukować ryzyko urazu stawów. System SmartKonik: Zapewnia dwustopniową, progresywną amortyzację.
Flex System: To dodatkowy system zmniejszający efekt „odbijania” powierzchni biegowej. W połączeniu z systemem SmartKonik zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.

rc2

POSZERZONA POWIERZCHNIA BIEGOWA

Poszerzona konstrukcja bieżni zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas biegania, zwłaszcza w ostatniej fazie treningu, gdy jesteś zmęczony.

rc3

PAS ORTOPEDYCZNY

W bieżniach RC09 zastosowano pasy ortopedyczne, które dzięki zwiększonej grubości i elastyczności zmniejszają przeciążenia przenoszone na stawy podczas biegania.

rc4

ŁATWY DOSTĘP DO PRZYCISKÓW SZYBKIEGO WYBORU FUNKCJI 

Łatwy i wygodny dostęp do najważniejszych funkcji sterujących urządzeniem. W trakcie treningu nie musisz zmieniać pozycji by szybko zmienić prędkość czy zatrzymać urządzenie.

rc5

PODŚWIETLENIE EKRANU 

Niezależnie od wzrostu Użytkownika i kąta patrzenia na wyświetlacz wszystkie parametry są doskonale widoczne.


DUAL KIT

dual

dk

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept. Oznacza to, że dzięki technologii i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu oraz iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd. W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić realia pokonywanej trasy. 

dual

Wszystkie urządzenia, których symbol zaczyna się od „WG/WH” (WG860N) i mają literę „i” w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyposażone w Zestaw Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem „WG/WH”, ale posiadająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit. Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis dostępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne odpowiednio na Google Play, a osobno na Apple App Store.

dk

 

 

  • Regulacja oporu Elektroniczna
  • Maksymalna waga użytkownika 140kg
  • Rolki transportowe Tak
  • Programy treningowe Tak
  • Moc silnika 3,5 KM
  • Funkcje dodatkowe Nawiew
  • Gwarancja producenta 2 lata